Finansiālas nebūšanas

Nereti daudziem no mums var rastiem finansiālas nebūšanas, tomēr ir gadījumi, kad nereti debitori piedzīvo finanšu krīzi jeb bankrotu. Kā rīkoties šādās situācijās? Kā saņemties un atsākt dzīvi pēc finansiālas krīzes jeb bankrota?

Maksātnespēja – labs finansiālas palīgs, ko izmantot, ja Tev ir iestājies bankrots –

  • Maksātnespējas procesa gaita tiek uzsākta ar nepieciešamo dokumentu noformēšanu, prasības iesniegšanu tiesā un tālāk jau seko tiesas lēmums par to, vai šis process tiks apstiprināts;
  • Būtībā Tev pēc likumā noteiktām normām jāaizpilda maksātnespējas pieteikums un tas jāiesniedz tiesā vai ar pilnvaru jānodrošina, lai to iesniedz trešā persona, Tavā vietā;
  • Pats galvenais ir pierādīt tiesai, ka esi spējīgs samaksāt visus nepieciešamos izdevumus šī procesa uzsākšanai un tālāk jau viss ir atkarīgs no tiesas lēmuma. Daudzi uzskata, ka šis process var ilgt mēnešiem ilgi, bet visbiežāk atbilde par lietas izskatīšanu tiek saņemta jau nākamajā darba dienā.

Ja lēmums būs Tev pozitīvs – Tavai lietai tiks piesaistīts maksātnespējas administrators, kura gaitā, tad arī notiks visu jūsu īpašumu realizēšana, komunikācija ar kreditoriem un visu pārējo dokumentu un termiņu kārtošana. Kopumā viss šis process nemaz nav tik sarežģīts, tomēr ja ar šo procesu saskaries pirmoreiz – obligāti konsultējies ar finanšu speciālistu par to, kā tieši notiek šis process, kāds var būt tā iznākums, un kā pareizi rīkoties tieši Tavā situācijā.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s