Turpinājums 18.04.2016 idejām

Ja pārskatītu visus mājokļu īpašniekus, varētu atklāt, ka daudzi no tiem pašlaik piedzīvo tirgus fenomenu, kas pazīstams kā negatīvs pašu kapitāls. Negatīvs pašu kapitāls ir nesenās ekonomiskās lejupslīdes rezultāts un ietekme, ko tas atstāja uz mājokļu tirgu, kur cilvēkiem tagad pieder mājoklis, kas ir vērts mazāk nekā mājokļa kredīts, ko tie maksā. Lai gan tas var būt ļoti nepatīkams scenārijs lielam skaitam personu, ir iespējas, kā no tā var izvairīties vai to vērst par labu.

Ja arī Jums pašlaik pieder mājoklis ar negatīvu pašu kapitālu, Jums ir pieejama unikāla iespēja, ko Jūs varat izmantot, kas ir pazīstama kā nekustamā īpašuma fonds. Jūs varat pārdot savu mājokli privāti. Ja Jums ir pircējs, kas ir izrādījis interesi Jūsu mājoklī, Jums ir unikāla iespēja darboties kā aizdevējam, nevis mājokļa īpašniekam. Tas tiek paveikts, izmantojot Jūsu īpašuma fondu.

Šādā veidā, Jūs ļaujat citai personai iegādāties mājokli vienkārši izveidojot 10 vai 20 gadu plānu ar šīm personām, kurā tiks iekļauti ikmēneša maksājumi un papildus procentu likmes. Tas nāks par labu Jums, jo Jums būs iespēja uzkrāt pietiekami daudz naudas, lai samaksātu savu mājokļa kredītu katru mēnesi, kā arī gūtu tīro peļņu. Tas nāk par labu jauniem mājokļu īpašniekiem, jo tas ļauj viņiem ieguldīt mājokļa iegādē bez jebkādām iemaksām vai banku pārbaudēm. Tas ļaus Jums izvairīties no negatīva pašu kapitāla, kā arī Jūs gūsiet labumu no unikālas iespējas veidot savu īpašuma fondu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s